web
درباره صنایع ماشین سازی عبدی صحت فرستادن به ایمیل

گروه صنایع ماشین سازی عبدی،صحت SMC فعالیت خود را از سال 1354 در زمینه قطعه سازی و قالب سازی قطعات فلزی آغاز نمود . با پیشرفت علم و تکنولوژی از سال 1362 این گروه به شکل تخصصی در بخش طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی ادامه حیات داد. تأسیسات و ماشین آلات تولیدی ماشین سازی عبدی، صحت SMC در مساحتی حدود 4000 متر مربع و در مضای کاری 10/000 متر مربع در پنج سالن نصب گردیده است .


گروه ماشین سازی عبدی، صحت SMC با سابقه ای طولانی و درخشان و با بهره گیری از مهندسین و متخصصین کار آزموده و با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی و بهره گیری از تکنولوژی روز جهان، سعی و تلاش نموده تا محصولاتی قابل قبول برای جامعه صنعتی ایران و جهان تولید نموده و در حد توان در جهت سرعت بخشیدن به توسعه و پیشرفت صنعتی و علمی گام مهمی را بردارد .


این گروه با رعایت اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کنندگان، رعایت اصول در فرایند تولید و خدمات پس از فروش را یک اصل اساسی دانسته و در مراحل تولید و عرضه محصولات خود با نظارت دقیق و استفاده از قطعات مناسب و کارشناسان مجرب و کار آزموده تولیدات خود را در اختیار مشتریان قرار داده و موجبات رضایتمندی مشتریان را فراهم نموده است .


گروه ماشین سازی عبدی، صحت SMC گارانتی و خدمات پس از فروش را حقوق اساسی مصرف کننده دانسته و خود را ملزوم می داند در طول مدت گارانتی در اسرع وقت پس از اطلاع نیاز مصرف کننده به استفاده از حق گارانتی، کارشناسان خود را اعزام و نسبت به رفع ایرادات وارده به محصولات اقدام نماید .


گروه ماشین سازی عبدی، صحت SMC امید آن دارد با استفاده از نظرات مشتریان و استفاده از تکنولوژی روز جهان در رشد و شکوفایی صنعت گام برداشته و زمینه رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان را فراهم نماید .

 

 

کانال تلگرام خرید وفروش ماشین آلات صنعتی smc

https://t.me/SEHATSALE

https://t.me/SEHATSALE

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست